Ośmiu na dziesięciu Europejczyków niepokoi stan środowiska naturalnego. Najbardziej zaniepokojeni są Rosjanie, Słoweńcy, Chorwaci, Rumuni, Portugalczycy oraz Polacy. Przeciwne stanowisko prezentują Holendrzy, wśró
Warszawa, czerwiec 2021Informacja prasowa8 czerwca – Światowy Dzień OceanówMoje nawyki, które chronią morza i oceany 1. używaj mniej plastiku2. pij wodę z kranu3. segreguj śmieci4. nie śmieć na ziemię, bo ka�
Zarówno ilość jak i różnorodność grzybów unoszących się w powietrzu jest znacznie większa niż dotychczas sądzono – jak wskazują wyniki nowych badań niemieckich, które zostały opublikowane w Proceedings of the Nat
W ramach kampanii na stronie www.axadirect.pl/bezpieczninadrodze udostępniona została aplikacja e-learning, która umożliwia każdemu kierowcy sprawdzenie swojej wiedzy z zakresu bezpieczeństwa na drodze oraz wpływu komunikacji sa
2 lutego br., Minister Gospodarki, Waldemar Pawlak, spotkał się w Kopenhadze z przedstawicielami największych duńskich firm działających w Polsce. Grupę Rockwool reprezentował na spotkaniu Gilles Maria, Wiceprezes i Dyrektor Fi
Każdy chciałby żyć w przyjaznym mieście: szybko dojeżdżać do pracy, oddychać czystym powietrzem, za oknem mieć zielone podwórko. Ekologiczna Fundacja Allegro All For Planet marzenia te zamienia w rzeczywistość. Teraz
materiał prasowy1 października 2019 Unia zaprzecza sama sobie i stawia cele nie do spełnieniaZmiany klimatu to jedne z największych zagrożeń środowiskowych, społecznych, a także ekonomicznych. Europejska Agencja Środowisk
Warszawa, 22.12.2021 r.INFORMACJA PRASOWASuper Prezenty inwestują w mural oczyszczający powietrze –tym razem w Krakowie!Super Prezenty kontynuują wspieranie środowiska poprzez kolejną odsłonę współpracy z fundacją EcoEv
31 marca 2012 Nestlé Polska S.A. po raz kolejny zgasi światło w ramach międzynarodowej inicjatywy „Godzina dla Ziemi 2012” organizowanej przez WWF. W tym roku na 60 minut, od 20.30 do 21.30, wyłączone zostanie o
27 i 28 maja mobilne centrum naukowe ?Planeta Energii? gościło na Skwerze Pionierów w Kołobrzegu. Wizyta interaktywnego miasteczka to nagroda dla dzieci z grupy świetlicowej i pani Bożeny Ponikiewskiej ze Szkoły Podstawowej nr 5